Kredyt gotówkowy

to bardzo popularna i ogólnie dostępna forma finansowania przede wszystkim bieżących wydatków.

Najlepsze kredyty gotówkowe – dlaczego warto skorzystać z usług eksperta finansowego? Jeśli szukasz naprawdę korzystnego kredytu gotówkowego, to najszybszym i najprostszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy eksperta finansowego, który dysponuje profesjonalną wiedzą i ma dostęp do szerokiej bazy ofert kredytów gotówkowych. Warto pamiętać o tym, że dane oferty różnią się pomiędzy sobą również warunkami przyznania kredytu, niezależnie od tego, czy jest to kredyt indywidualny, czy kredyt wspólny np. z małżonkiem. Poza tym kalkulacja kredytu gotówkowego wykonana przez profesjonalistę pomoże Ci wybrać taką ofertę, która faktycznie będzie korzystna.

Czym jest kredyt gotówkowy?

Prostota produktu i jego niezwykła dostępność może sprawiać wrażenie, że otrzymanie takiego kredytu to nic prostszego. Są to tylko pozory ponieważ banki mimo prostego i jasnego procesu oraz uproszczonych procedur dotyczących udokumentowania dochodów, wnikliwie badają kondycję finansową klienta, która to będzie docelowo obciążona ratą pozyskiwanego kredytu. Aby prawnie odnaleźć się w meandrach kredytowych a także idealnie dopasować kredyt gotówkowy do swoich potrzeb pomoc eksperta finansowego jest nieoceniona. W jednym miejscu masz dostęp do wachlarza ofert, który sprawnie zostanie Tobie przedstawiony. Jedno spotkanie równa się oferty z kilku banków

ubezpieczenie-ac
ubezpieczenie-ac

Na co mogę przeznaczyć kredyt gotówkowy?

Cel, na jaki możesz przeznaczyć pieniądze, może być w zasadzie dowolny – remont mieszkania/domu, zakup samochodu, sprzętu sportowego, sprzętu RTV/AGD i innych. Kredyt może być także udzielony na konsolidację innych zobowiązań bankowych a także pozabankowych tzw „chwilówek”.

Jakie dokumenty muszę przygotować żeby otrzymać kredyt gotówkowy?

Dużym plusem tego typu finansowania jest brak konieczności udokumentowania na co te środki zostały przeznaczone. Przy tego typu kredytach bank nie wymaga żadnego zabezpieczenia. Jednak zdarzyć się może, że w określonych przypadkach bank może udzielić kredytu pod warunkiem skorzystania z ubezpieczenia na życie oferowanego przez dany bank.

ubezpieczenie-ac

Tak, bank może udzielić kredytu klientowi pozostającemu w związku małżeńskim bez zgody współmałżonka. Różne banki oferują różne limity kwotowe takiego kredytu: od 20 ooo zł do 100 000 zł.

Tak, bank sprawdza w Biurze Informacji Kredytowych historię kredytową klienta oraz ma dostęp do innych baz m.in. KRD czy MIG-DZ.

Kredyt jest wypłacany w całości na rachunek bankowy wskazany przez kredytobiorcę lub w kasie danego banku. W przypadku konsolidacji zobowiązań, bezpośrednio na konto banku, którego zobowiązania są spłacane.

Po złożeniu wniosku kredytowego bank może wydać decyzję kredytową nawet w ciągu 1 godziny, a maksymalnie do 6 dni roboczych. Czasy uzyskania decyzji kredytowej uzależnione są od procesu kredytowego w danym banku.

Menager, specjalista do spraw kredytów: Ewa Paruzel
609 741 636 ewa.paruzel@gmail.com